אודות סאו ארט

 רונן צור, מייסד SEO Art
רונן צור, BA במדעי המדינה ותקשורת ו-MA בכלכלה, המייסד והבעלים של SEO Art. בעל ניסיון עשיר בתחומי השיווק באינטרנט וקידום האתרים בארץ ובעולם. שימש כ-Affiliate Manager בשוק הגיימינג הבינלאומי, ניהל צוותי SEO והקים מחלקות קידום אתרים. כיום, במסגרת הפעילות של סאו ארט, שותף להצלחה השיווקית של עשרות אתרים ועסקים בישראל.

מה אומרים עלינו הלקוחות שלנו?

"אחרי שנתיים שבהן קידמתי את האתר עם חברה חיצונית, ללא הצלחה, הגעתי ל-SEO Art. התוצאות לא איחרו להגיע, ולאחר מספר חודשים עלה היקף הפניות מהאתר בעשרות אחוזים" -רונית גור, מנכ"לית ובעלים "דוקטור סדר"

"לאחר שניסיתי לנהל בכוחות עצמי קמפיין ממומן בגוגל, שלא הניב תוצאות, העברתי את הפרויקט לידי SEO Art. חוץ מאשר לשפר במאות אחוזים את תפקוד הקמפיין, רונן סיפק לי תובנות חשובות, ששינו את כל גישת השיווק שלי באינטרנט” -עו"ד עמרי ארגמן, מומחה בדיני תעבורה

"כל צרכי השיווק שלי באינטרנט מנוהלים כבר למעלה משנתיים על ידי SEO Art. לשמחתי, עקב כך, כל מאמצי השיווק שלי ממוקדים באופן יעיל, שמייצר תוצאות טובות הרבה יותר משיטות שיווק אחרות שניסיתי לאורך השנים"-ד"ר מיכאל אויכמן, מנהל המרכז הרפואי "מאיה מדיקל"

  • "אני מנהלת עם SEO Art את הקידום האורגני בגוגל כבר תקופה ארוכה. חוץ מהתוצאות המצוינות, אני נהנית לעבוד עם רונן בגלל הזמינות, הגמישות ויכולת ההסתגלות לצרכים המשתנים של עסק שמוכר מגוון מוצרים, בהיקף גדול" -רוני אריאלי, "הילולה"